هفت هزار

سلام

تعداد بازدیدهای وبلاگم داره از عدد هفت هزار رد میشه .

چون خودمم از عدد هفت خوشم میاد خواستم به این بهانه از همه ی کسانی که توی این مدت به من سر زدند و بهم کمک کردند تشکر کنم.

همین

 

/ 8 نظر / 3 بازدید
عاشقانه های حوا

درياي مواج دلتنگي‌هايم را ساحلي نيست . چشمهايم، همچون ابرهاي بي‌پناه بهار‌ به دنبال شانه هايت مي‌گردد تا باران عشقش را نثار قلب مهربانت نمايد . خيالم، سرخوشانه هفت آسمان عشق را مي‌پيمايد ، شايد در آستان چشمهايت فرود آيد . زبانم، از تكرار بي‌امان نامت خسته نخواهد شد، تا ابد ! و دستهايم، از خواستن هرم دستهايت … من، بي محابا تو را جستجو مي‌كنم، در ميان خاطرات سالهاي گذشته ام و مي‌يابمت، هر ثانيه، هزاران بار . بگذار اعتراف كنم، حتي با يك نگاه هم مي‌توان عاشق شد و عاشق ماند . حتي با يك نگاه مي‌توان هزاران سال دلخوش بود و از عطر خيالت سرشار شد . با يك نگاه‌، مي‌توان تا انتهاي دنيا، چشم به راهت نشست و انتظارت را با انجير پير معابد قسمت كرد . با يك نگاه، مي‌توان آرزوهاي غم گرفته را خانه تكاني كرد و غبار از عينك روياهاي كهنسال روفت . بيا، مرا ميهمان تنها يك نگاهت كن .

عاشقانه های حوا

لبخند که می زنی یوسفی می شوم که بی هیچ برادری در چال گونه ات گم می شوم.

مجتبی

خواهش میکنیم. انجام وظیفه است...

عاشقانه های حوا

برایِ تــــو می نویسم می روم و پشت خواهم کرد به تمامیِ تپشهایِ این دقایــــق دل خواهم کَند ، بی تـــــو خواهم زیـست ، گوش خواهم سپرد ، فریــاد خواهم شد ، مهربان نخواهم بـود ، دل نخواهم سپرد ، آرامـــــتر که شدم ، بــــــی تــــــو خواهم مــــــــــــ ـــرد ..

نبضگیر

پایدار و برقرار باشی[گل][گل][گل]